Parafia Błogosławionego Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męczennika
Drukuj

4 LISTOPADA 2018
31 NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziękujemy za złożone dziś ofiary z racji pierwszej niedzieli miesiąca, za ofiary wpłacane na konto bankowe oraz za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary do puszek jako wsparcie dla Kościoła Prześladowanego – Bóg zapłać!

Dziękujemy też za ofiary złożone na wypominki.

W tym tygodniu:

Piątek – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

Sobota – wspomnienie św. Leona Wielkiego

Przypominamy, że Msze święte w ciągu tygodnia odprawiamy w poniedziałek, środę, piątek i sobotę rano o 7.00; a we wtorek i czwartek wieczorem o 19.00. W sobotę wieczorem o 19.00 – Msza święta niedzielna.

Przyszła niedziela to Narodowe Święto Niepodległości. Już w sobotę dla wszystkich mieszkańców dzielnicy odprawiona będzie Msza święta w intencji Ojczyzny, rozpoczynająca obchody związane z tym świętem - w kościele Narodzenia NMP w Bieżanowie o godz. 10.00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za Ojczyznę.

Kolejne spotkanie Grupy Biblijnej będzie w najbliższy wtorek po wieczornej Mszy świętej.

Już dziś informujemy, że kolejne spotkanie z uczniami klas VII i VIII, którzy przygotowują się do bierzmowania będzie w sobotę 17 listopada o 18.00.

Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom ul. Złocieniowej 40, z klatki 1 i 2 – Bóg zapłać!

O pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę – czyli 10 listopada na godz. 10.00 bardzo prosimy parafian z ul. Złocieniowej 40, z klatki 3 i 4.

 

Dzisiaj:

14 Lipca 2020
Wtorek
W Kalendarzu Liturgicznym:
wspomnienie
Św. Henryka
cesarza
Do końca roku zostało 171 dni.

Kalendarz

Liturgia na dziś