Parafia Błogosławionego Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męczennika
Drukuj

16 GRUDNIA 2018
3 NIEDZIELA ADWENTU

 

Dziękujemy za złożoną do puszek w ubiegłą niedzielę pomoc Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać.

 

Przypominamy, że Roraty dla dzieci są w ciągu tygodnia codziennie do czwartku o godz. 19.00. W czwartek zakończenie rorat dla dzieci. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy. W piątek będzie Msza św. tylko rano o 7.00.

Przedświąteczna spowiedź będzie w naszej parafii w najbliższy piątek (21 grudnia) w godzinach od 17.00 do 19.00 i tylko wtedy. W sobotę będziemy spowiadać w Bieżanowie.

Przedświąteczne odwiedziny chorych będą w sobotę 22 grudnia od godz. 12.00. Chorych, których trzeba wyspowiadać w domu można zgłosić w zakrystii.

W zakrystii można jeszcze nabywać Wigilijne Świece z Caritasu oraz poświęcone opłatki na stół wigilijny.

Wizyta duszpasterska, czyli tradycyjna kolęda, rozpocznie się w pierwszy dzień po Świętach. Harmonogram odwiedzin wywieszony jest w naszej gablocie i umieszczony na stronie internetowej parafii. Bardzo prosimy, aby znaleźć kilka minut, by we własnym mieszkaniu porozmawiać z księdzem. Mieszkańcy nowych, nie wyznaczonych jeszcze bloków, jeśli już by chcieli się spotkać z księdzem i poświęcić mieszkanie mogą się umówić indywidualnie, także poza czasem kolędowym. Zachęcamy też rodziny nieobecne w wyznaczonym dla nich czasie do umówienia z księdzem innego terminu.

Dziękujemy pewnemu mieszkańcowi parafii za pomoc w kupnie i wymianie rzutnika na nowy.

Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom ul. Topazowej 3 – Bóg zapłać!

O pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę – czyli 22 grudnia na godz. 10.00 bardzo prosimy wszystkich parafian z ul. Topazowej 5.

 

Dzisiaj:

14 Lipca 2020
Wtorek
W Kalendarzu Liturgicznym:
wspomnienie
Św. Henryka
cesarza
Do końca roku zostało 171 dni.

Kalendarz

Liturgia na dziś