Adoracja Drukuj

W dni powszednie od godz. 17.30 cicha adorację Najświętszego Sakramentu jako dziękczynienie za osobę św. Jana Pawła II w 100. rocznicę Jego urodzin oraz prośba za Kościół i naszą Ojczyznę.

Mając na uwadze zagrożenie wynikające z rozwoju epidemii koronawirusa i podejmowane przez Państwo Polskie i różne instytucje działania zapobiegawcze, a także rekomendacje Rady Stałej Episkopatu Polski zawieszamy do dnia 29 III 2020 r. dodatkowe zajęcia organizowane w budynku kaplicy: spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VII (14 III), spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej (15, 17 i 21 III).

Przełożone zostaje również spotkanie rodzin zainteresowanych formacją we Wspólnocie Domowego Kościoła, które miało się odbyć w niedzielę 15 III, o g. 15.30. Termin będzie podany w późniejszym czasie.

5 Grudnia 2020
brak wspomnienia