Parafia Błogosławionego Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męczennika
Intencje mszalne
Drukuj

Październik 2018

 

14.10

NIEDZIELA

 

 

 

8.00

 

+ Zbigniew Lindebny

10.00

 

+ Janusz (greg)

11.30

 

O Boże bł. dla dzieci przyjmujących chrzest i dla ich rodzin

16.30

 

+ Julia Litwin w 60 r. śmierci

 

 

 

15.10

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

16.10

WTOREK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

17.10

ŚRODA

 

 

 

19.00

 

+ Tadeusz Sykała

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

18.10

CZWARTEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

19.10

PIĄTEK

 

 

 

19.00

 

+ Anna

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

20.10

SOBOTA

 

 

 

19.00

 

+ Tatiana Piechnik

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

21.10

NIEDZIELA - ODPUST

 

 

 

8.00

 

Dziękczynna za przeżyte w małżeństwie 59 lat,
z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego na dalsze lata

10.00

 

+ Bogdan Kuder 6 r. śm.

11.30

 

Za Parafian (Suma Odpustowa)

16.30

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

22.10

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

19.00

 

+ Tadeusz Sykała

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

23.10

WTOREK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

24.10

ŚRODA

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

25.10

CZWARTEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

26.10

PIĄTEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

27.10

SOBOTA

 

 

 

19.00

 

+ Maria Sabina Waruszyńska

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

28.10

NIEDZIELA

 

 

 

8.00

 

+ Janusz (greg)

10.00

 

+ Maria Kupiec

11.30

 

+ Andrzej Bednarz 12 r. śmierci

16.30

 

+ Janusz Sułkowski w 8 r. śmierci

 

 

 

29.10

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

30.10

WTOREK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

31.10

ŚRODA

 

 

 

19.00

 

brak

 
Drukuj

Listopad 2018

 

 

01.11

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

 

 

 

8.00

 

+ Andrzej, Władysław, Maria, Józefa Kowalik

10.00

 

+ Anna i Stanisław Kocwa

11.30

 

+ Rozalia i Tomasz Skawscy

16.30

 

Msza św. za + poległych w obronie Ojczyzny

 

 

 

02.11

DZIEŃ ZADUSZNY

 

 

 

7.00

 

+ Zbigniew Lindebny

17.00

 

+ Stefan Wójcik

19.00

 

+ za zmarłych (wypominanych w wypominkach)

 

 

 

03.11

SOBOTA

 

 

 

7.00

 

+ Leon Studnik

19.00

 

+ Andrzej Tomczyk

 

 

 

04.11

NIEDZIELA

 

 

 

8.00

 

O Boże bł. dla należących do Róży Różańcowej, oraz dla ich rodzin

10.00

 

+ Zbigniew Lindebny (od rodziny Paszczak)

11.30

 

+ zm. z rodz. Filipów i Solarczyków

16.30

 

+ Stefania Królik z Rodziną

 

 

 

05.11

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

7.00

 

+ Anna i Stanisław Kocwa

 

 

 

06.11

WTOREK

 

 

 

19.00

 

+ Leon Studnik

 

 

 

07.11

ŚRODA

 

 

 

7.00

 

+ Leon Studnik

7.00 + Józef Kogut

 

 

 

08.11

CZWARTEK

 

 

 

19.00

 

+ Anna Mołdrzyk

 

 

 

09.11

PIĄTEK

 

 

 

7.00

 

+ Anna Mołdrzyk

7.00

 

O Boże bł. dla Renaty z okazji imienin

 

 

 

10.11

SOBOTA

 

 

 

7.00

 

+ Anna Mołdrzyk

19.00

 

+ Maria Reinhold 4 r. śm.

 

 

 

11.11

NIEDZIELA

 

 

 

8.00

 

+ Stanisław Kupiec

10.00

 

+ Józefa i Mieczysław, + Jan

11.30

 

O Boże bł. dla dzieci przyjmujących chrzest i dla ich rodzin

16.30

 

Rez.

 

 

 

12.11

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

7.00

 

+ Zygmunt, Marek, Jadwiga Kajzerek

 

 

 

13.11

WTOREK

 

 

 

19.00

 

+ Zygmunt, Marek, Jadwiga Kajzerek

 

 

 

14.11

ŚRODA

 

 

 

7.00

 

+ Zygmunt, Marek, Jadwiga Kajzerek

 

 

 

15.11

CZWARTEK

 

 

 

19.00

 

+ Marianna Medyńska

 

 

 

16.11

PIĄTEK

 

 

 

7.00

 

+ Stanisław, Bronisława i Stanisław

7.00

 

brak

 

 

 

17.11

SOBOTA

 

 

 

7.00

 

+ Franciszek i Jadwiga Róg 15 r. śm.

19.00

 

+ Józef Socha 23 r. śm.

 

 

 

18.11

NIEDZIELA

 

 

 

8.00

 

+ Andrzej Kowalik 32 r. śm.

10.00

 

+ Zofia i Mieczysław Michalik

11.30

 

Za Parafian za przyczyną bł. męczenników O. Michał i O. Zbigniewa

16.30

 

Dziękczynna w 10 r. ślubu, z prośbą o Boże bł. dla całej rodziny

 

 

 

19.11

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

7.00

 

brak

 

 

 

20.11

WTOREK

 

 

 

19.00

 

O zdrowie dla Marii

 

 

 

21.11

ŚRODA

 

 

 

7.00

 

brak

 

 

 

22.11

CZWARTEK

 

 

 

19.00

 

+ Kazimiera i Piotr Rola

 

 

 

23.11

PIĄTEK

 

 

 

7.00

 

brak

7.00

 

brak

 

 

 

24.11

SOBOTA

 

 

 

7.00

 

+ Stanisława i Jan Ziółko

19.00

 

+ Stanisław Borczak

 

 

 

25.11

NIEDZIELA

 

 

 

8.00

 

+ Władysław i Stefania Kowalik

10.00

 

+ Teresa Bukowska

11.30

 

+ Mariusz Sarga

16.30

 

+ Andrzej Bednarz 12 r. śm.

 

 

 

26.11

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

7.00

 

brak

 

 

 

27.11

WTOREK

 

 

 

19.00

 

brak

 

 

 

28.11

ŚRODA

 

 

 

7.00

 

brak

 

 

 

29.11

CZWARTEK

 

 

 

19.00

 

brak

 

 

 

30.11

PIĄTEK

 

 

 

7.00

 

brak

7.00

 

brak

 


Dzisiaj:

18 Października 2018
Czwartek
W Kalendarzu Liturgicznym:
Święto
Św. Łukasza
Ewangelisty
Do końca roku zostało 75 dni.

Liturgia na dziś

Aktualny czas

Kalendarz